Chcesz zorganizować profesjonalnie konferencję tematyczną, naukową, popularnonaukową i nie wiesz jak się do tego zabrać, nic prostszego zgłoś się do nas. Oferujemy kompleksową obsługę na terenie całego Trójmiasta. Nasze doświadczenie:


1. Strona do logowania: rejestracja na konferencję, składanie abstraktów itp.

2. Sekretariat i recepcja.

3. Obsługa językowa

  • w trakcie konferencji,

  • tłumaczenie materiałów konferencyjnych.

4. Moderator.

5. Przygotowanie materiałów pokonferencyjnych.

6. Catering, obiady, kolacje pokonferencyjne, przerwy kawowe.

7. Dobór miejsca i bazy noclegowej.

Organizacja spotkań firmowych: integracyjnych, biznesowych, tematycznych. Spotkania integracyjne mają na celu integrację grupy. Cel ten osiągamy poprzez pracę nad umiejętnościami komunikacyjnymi, rozwijaniem umiejętności pracy w grupie oraz zapoznanie z technikami twórczego myślenia.

Spotkania biznesowe są jednym z nieodłącznych elementów pracy niemal każdej firmy. Dobrze zorganizowane stanowią skuteczną formę komunikacji wewnątrz firmy jak i pomiędzy różnymi podmiotami. Dzięki nim można w łatwy sposób nawiązać nowe kontakty biznesowe, rozwiązywać bieżące problemy i ustalać dalszy plan działania. Profesjonalna organizacja takiego spotkania zapewni, że będzie ono interesującą i efektywną formą wykorzystania czasu wszystkich jego uczestników oraz pozwoli uniknięcia wielu często popełnianych błędów.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.